Художня реставрація

Реставрація зубів за ціною обходиться дешевше, ніж протезування і заощаджує ваш час.

Реставрація зубів в Харкові

Кожна людина хотіла б щиро і відкрито посміхатися але, на жаль, не всім пощастило мати красиву голлівудську посмішку. Зуби можуть мати як вроджені дефекти і нерівності, так і придбані, наприклад, внаслідок стирання або карієсу. Також з роками з’являється потемніння емалі, часто зуби жовтіють. У цих випадках повернути вам упевненість в усмішці допоможе художня реставрація зубів.

Цей метод дозволяє провести відновлення зубів до повернення їх природної форми. При цьому зуби не будуть відрізнятися за кольором від решти зубів, що стоять з ними в одному ряду. Відновлення зубів здійснюється за допомогою сучасних матеріалів світлового затвердіння, коли лікар по черзі накладає матеріал тонкими шарами і обробляє спеціальною фотополімеризуючою ультрафіолетовою лампою, що дозволяє змоделювати природний вигляд зубної емалі.

Дана методика дозволяє виправляти не тільки форму і колір зубів, але, часом, навіть виправляти прикус всього за одне відвідування, за допомогою досвідчених лікарів нашої клініки. Якщо ви хочете провести реставрацію зубів у Харкові, радимо звернутися до нас. Незалежно від вашого вибору клініки, поставтеся відповідально до підбору доктора для проведення даної процедури, оскільки її якість безпосередньо залежить від мистецтва стоматолога.

На практиці реставрація зубів в Харкові за ціною обходиться набагато дешевше, ніж ряд процедур по протезуванню та відбілювання зубів, також дає можливість ремонту за одне відвідування і цим заощаджує ваш час. Ще однією перевагою є те, що зуб залишається живим і бере участь в обмінних процесах порожнини рота.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению