Послуги нашої клініки

Художня реставрація

Реставрація зубів в Харкові

Кожна людина хотіла б щиро і відкрито посміхатися але, на жаль, не всім пощастило мати красиву голлівудську посмішку. Зуби можуть мати як вроджені дефекти і нерівності, так і придбані, наприклад, внаслідок стирання або карієсу. Також з роками з'являється потемніння емалі, часто зуби жовтіють. У цих випадках повернути вам упевненість в усмішці допоможе художня реставрація зубів.

реставрація зубів харків

Цей метод дозволяє провести відновлення зубів до повернення їх природної форми. При цьому зуби не будуть відрізнятися за кольором від решти зубів, що стоять з ними в одному ряду. Відновлення зубів здійснюється за допомогою сучасних матеріалів світлового затвердіння, коли лікар по черзі накладає матеріал тонкими шарами і обробляє спеціальною фотополімеризуючою ультрафіолетовою лампою, що дозволяє змоделювати природний вигляд зубної емалі.

Дана методика дозволяє виправляти не тільки форму і колір зубів, але, часом, навіть виправляти прикус всього за одне відвідування, за допомогою досвідчених лікарів нашої клініки. Якщо ви хочете провести реставрацію зубів у Харкові, радимо звернутися до нас. Незалежно від вашого вибору клініки, поставтеся відповідально до підбору доктора для проведення даної процедури, оскільки її якість безпосередньо залежить від мистецтва стоматолога.

На практиці реставрація зубів в Харкові за ціною обходиться набагато дешевше, ніж ряд процедур по протезуванню та відбілювання зубів, також дає можливість ремонту за одне відвідування і цим заощаджує ваш час. Ще однією перевагою є те, що зуб залишається живим і бере участь в обмінних процесах порожнини рота.

Дивіться також: дитяча стоматологія в Харкові, чистка зубів в Харкові, вініри в Харкові, відбілювання зубів в Харкові, пломбування зубів в Харкові, протезування зубів в Харкові.

comments powered by Disqus
Цікаві факти

Бережіть свої зуби

докладніше >