Вініри

Вініри в Харкові: сучасний спосіб відновлення краси зубів

Мало хто з народження має ідеально рівні, білі зуби. Більшість голівудських посмішок пройшли через кабінет стоматолога. Благо, сьогодні існує чимало способів виправити практично всі дефекти зубного ряду. Один з найшвидших, безболісних і ефективних – вініри. Харків почав практикувати цю процедуру не так давно, але вже багато клієнтів оцінили всі переваги порцелянових накладок на зуби. Розглянемо, коли можуть допомогти вініри і ціна (Харків пропонує цю послугу в багатьох клініках, тому вартість розрахуємо середню) на них.

виниры харьков

3 яскраво виражених переваги вінірів

Вініри – це керамічні накладки, дуже тонкі (не більш 0,7 мм). Наклеюються на емаль і сприяють корекції кольору і форми зубів, а також виправлення естетичної недосконалості ряду. Можуть використовуватися на один зуб або на все. На вініри Харків ціну ставить менше, ніж на металокерамічні коронки, плюс, їх набагато швидше виготовляють і простіше встановлюють. Ще важливі відмінності вінірів полягають в тому, що:

 1. Їх установка і фіксація не викликає дискомфорту, так як обробляється тільки верхній шар емалі.
 2. Вініри допоможуть надати зубу будь-яку форму і колір, виправити дефекти неправильного розташування зубів.
 3. Матеріал накладок стійкий до впливу факторів зовнішнього середовища. Вініри не втрачають колір від вживання певних продуктів харчування або від нікотину.

Показання до установки

виниры харьков цена

Природно, вініри Харків не використовує як панацею від усіх проблем з естетикою зубів. Найбільш ефективно їх встановлювати при:

 • виявленні відколів;
 • зміні відтінку зуба;
 • коригування форми;
 • клиновидних дефектах;
 • скрученому розташуванні різців;
 • після тетрациклінового фарбування;
 • амелогінезі.

Вважається, що це експрес-методика естетичної стоматології, так як всього за три прийоми у стоматолога можна на довгі роки забути про свої проблеми. Для порівняння, брекет-системи потрібно носити роками. До того ж, встановити вініри в Харкові можливо за ціною дешевше, ніж брекети.

Ціни на вініри в Харкові

Вартість процедури індивідуальна і формується в залежності від декількох факторів:

 1. Типу вініровання. Прямий коштує дешевше непрямого.
 2. Матеріалу. Найпопулярніші порцелянові вініри, ціна в Харкові на які діє від 3500 гривень. А найдорожчі – з діоксиду цирконію.
 3. Індивідуальних особливостей проведення процедури.

Особливість установки вінірів в Харкові

виниры цена харьков

Вініровання, як метод естетичної стоматології, популярний у всьому світі. Сьогодні і в нашій клініці “Надія” Ви можете отримати довгоочікувану гарну посмішку з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами. Ми пропонуємо пряме і непряме вініровання. У першому випадку, корекція зуба відбувається безпосередньо в кабінеті стоматолога вже на першому прийомі. Дантист використовує композитну накладку і сполучний компонент (бонд, клей). Непряма методика вимагає декількох відвідувань стоматолога (2-3), так як накладки виготовляються в зуботехнічній лабораторії індивідуально для кожного пацієнта.

Порцелянові вініри міцні та довговічні, витримують навантаження при жуванні. Хоча, найміцніші накладки виготовляють з діоксиду цирконію. Їх рекомендують ставити чоловікам, так як навантаження на щелепи у них більше, ніж у жінок. На такі вініри ціна в Харкові трохи вище, але цілком виправдана. Вони дуже міцні, естетичні і вважаються високотехнологічними, так як здатні максимально точно відтворити бажаний колір і форму зуба.

Якщо у Вас є питання з приводу установки вінірів в Харкові – звертайтеся до фахівців нашої клініки, які нададуть детальну інформацію про процедуру та розрахують її вартість конкретно для Вас!

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению