Прикраси для зубів

Скайси - стрази для зубів

Сьогодні будь-хто може дозволити собі в повному розумінні слова «блискучу» посмішку. Причому, отримати її можна всього за десять хвилин завдяки використанню скайса - декоративна прикраса для зуба, що іскриться в променях світла. Мода на скайси з'явилася кілька років тому, коли співачка Мадонна блиснула гламурної посмішкою, продемонструвавши інкрустовану в білосніжний зуб дорогоцінну іскру.

Переваги та недоліки скайсів

Найчастіше скайси встановлюють за рекомендацією лікаря для маскування дефектів зуба. Скайси фіксуються на видимій поверхні зуба за допомогою спеціального фторсодержащего клею. Такий клей забезпечує не тільки міцну фіксацію скайса, але і профілактику вторинного карієсу. Прикрасу можна носити від року до чотирьох, але при цьому треба відмовитися від шкідливої ​​звички гризти зубами горіхи та інші тверді предмети.

Підготовка до встановлення скайсов

Дуже важливо перед установкою декоративних прикрас не забути про елементарне лікування і своєчасний догляд за зубами. Діаманти на зубах виглядають красиво тільки в тому випадку, якщо вони розташовуються на тілі рівного і здорового зубного ряду, відтіняючи міцні білосніжні зуби. Сучасні методи стоматології дозволяють привести в порядок і відреставрувати навіть найскладніші зуби - зубні імплантанти, коронки і вініри вирішують дуже багато проблем. При цьому скайс може включатися в структуру пломби, кріпитися безпосередньо на коронку. Якщо пацієнт захоче зняти скайс або замінити його на інший, то за допомогою ультразвуку і полірувального матеріалу можна безслідно видалити прикрасу, не заподіявши шкоди емалі зуба.

Пам'ятайте, що роботу з скайсами краще довірити лікарям-стоматологам. Якщо ви не хочете, щоб ваше прикраса після приклеювання швидко відвалилася або була пошкоджена поверхня зуба, звертайтеся до професіоналів, які ретельно стежать за якістю послуг, що надаються.

Звертайтеся до наших фахівців - вони допоможуть вам з допомогою скайсів знайти стильну і сяючу усмішку.

comments powered by Disqus
Цікаві факти

Бережіть свої зуби

докладніше >