Суцільнолиті коронки

коронка цельнолитая

Суцільнолита коронка – це одиночний зубний мікропротез або група протезів, з’єднані між собою.

Наразі ортопедична стоматологія надає людині колосальний вибір засобів для отримання гарної посмішки. Класична цільнолита коронка, незважаючи на велику кількість способів корекції зубного ряду, досі широко застосовується в багатьох клініках.

Вартість установки суцільнолитих коронок: від 800 грн.

Що собою являє суцільнометалева коронка

Суцільнолиті коронки застосовують у стоматології вже кілька десятків років. Вони повністю виготовляються з металу за допомоги методу лиття. Цей спосіб дозволяє їх з’єднувати один з одним. Системи відрізняються від інших засобів корекції за доступною ціною.

Наразі цей матеріал застосовують тільки при виготовленні коронок для жувальних зубів – місця, де вони непомітні під час розмови та при посмішці. Вони відрізняються декількома перевагами: високою міцністю, гарною біосумісністю, не взаємодіють зі слиною.

Виготовляють з наступних металів:

  • хромонікелевого або кобальтового сплаву;
  • платини;
  • титанового сплаву;
  • золота.

Коронку можна встановити на препарований зуб, а також на зуб, в який встановлений штифт. Основні завдання при установці цього мікропротезу в стоматології – відновлення анатомічної форми, зміцнення коронкової частини зуба.

Конструкція повністю відновлює жувальну функцію. Ці вироби програють в естетичності зовнішнього вигляду, оскільки вони мають сірий або жовтий колір і сильно відрізняються від кольору природних одиниць.

Установка конструкції – досить тривалий процес. Її встановлюють в кілька етапів. Спочатку виконують санацію ротової порожнини. Лікарі роблять зліпки щелепи пацієнта. Потім в лабораторії виготовляють гіпсову модель, яку використовують для виливки. Проводять полірування і шліфування виробу.

Показання та протипоказання до встановлення

Суцільнометалеві литі коронки для протезування люди застосовують не тільки, коли у них не вистачає коштів на дорогі види корекції зубного ряду. Показаннями для їх встановлення стають такі ситуації:

  • Необхідність в економії коштів при відновленні відразу декількох жувальних зубів, які не видно іншим людям.
  • Потрібність реставрувати зубні одиниці з короткою коронковою частиною і значним ушкодженням. Таке руйнування не дозволяє застосовувати будь-які металокерамічні вироби.
  • У хворого швидко стирається зубна емаль.
  • Наявність значної кривизни зубної лінії, багато зубів з нетиповою формою, аномальний прикус і бруксизм.
  • Необхідність застосування зуба як опори для мостовидної конструкції.

Цільнолита металева коронка протипоказана при вираженому пародонтозі, важких серцево-судинних захворюваннях, сильному руйнуванні коренів, вираженому хитанні зубів. Небажано її встановлювати при значному каріозному ураженні, алергічних реакціях на металеві сплави, неврологічних патологіях.

Які види цих виробів бувають

Існує кілька різновидів мікропротезів. Можна замовити такі різновиди:

1. Без напилення. Ці мікропротези ретельно полірують для додання гладкості поверхні. Вони пофарбовані в сірий колір і виділяються на тлі власних зубів. Їх використовують для відновлення жувальних зубів, так як їх невидно оточуючим.

2. З облицюванням. Металева цільнолита коронка з керамічним облицюванням використовується при відновленні передніх одиниць. Поверх литого каркасу виробу встановлюють накладку з кераміки або пластику. Мікропротези з облицюванням не відрізняються ззовні від натуральних зубів, але на них часто формуються відколи.

3. З напиленням. Металева цільнолита коронка з напиленням встановлюється, якщо клієнта не влаштовує колір металу. Найпопулярніше покриття «під золото». Його виробляють з нітриту титану.

Ці мікропротези мають різний термін служби і ціну. Кожен пацієнт зможе підібрати виріб, який його влаштовує.

Де в Харкові встановлюють металеву цільнолиту коронку за доступною ціною 

Ці вироби можна встановити за вигідною ціною в стоматологічній клініці «Надія». Ми знаходимося в Харкові. Тут працюють високопрофесійні фахівці і застосовуються сучасні технології. Приходьте до нас на прийом!