Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія займається нехірургічним лікуванням і профілактикою захворювань зубів і порожнини рота, таких як:

  1. лечение каналов харьковКарієс зубів
  2. Зубний камінь
  3. Пульпіти
  4. Періодонтити
  5. Ерозії емалі
  6. Клиновидні дефекти
  7. Гіпоплазія емалі
  8. Стан після травматичних ушкоджень зубів
  9. Кісти зубів (безопераційні методики).

Терапевтична стоматологія займається також художньої реставрацією зубів, закриттям перфораций коренів зубів, лікуванням зубних каналів (ендодонтія), герметизацією фісур і багатьма іншими процедурами.

Немає, напевно, жодного дорослої людини, яка б не знала, що таке зубний біль. Якщо періодично відвідувати стоматолога з профілактичною метою, то можна уникнути і складних процесів лікування. Однак, найчастіше до лікаря звертаються при гострому зубному болю або тривалому болінні зуба. Чому ж хворіє зуб і чому ми відчуваємо страшний біль? Чому зуб, який вже запломбований, знову захворів?

Нерідко ми відтягуємо відвідування стоматолога, побоюючись болю під час лікування зубів. І марно. По-перше, зуб не перестане боліти сам по собі. По-друге, лікування каналів зубів в Харкові, а так само пломбування зубів в Харкові, завдяки професіоналізму лікарів, новітнім матеріалів і устаткування будуть безболісними. До речі, зуб може мати один або кілька коренів. Якщо захворів зуб з віддаленим нервом і запломбованим раніше каналом, то цілком можливо, що однією з причин може бути неякісне пломбування каналу. Нерідко можна почути слово «пульпіт», це як раз і є запалення внутрішньої тканини зуба, тобто пульпи.

Порушення зубної емалі призводить до утворення карієсу, який на початковій стадії виглядає на поверхні зуба у вигляді білого або темного плямочки. Лікування карієсу слід починати якомога швидше, інакше він буде прогресувати, чим викличе запалення нерва. Виходячи зі ступеню розвитку карієсу стоматолог приступає до лікування кореневих каналів. Необхідна при лікуванні чистка каналів зуба в Харкові, процедура безболісна, завдяки застосуванню різноманітних методів знеболення.

Необхідно ретельно очистити внутрішню порожнину кореня зуба від тканин пульпи. Для визначення способу лікування каналів зуба в Харкові вдаються до послуг рентгеновськіх кабінетів. При лікуванні каналів в Харкові в нашій стоматологіі Надія, використовують спеціальні інструменти як ручні, так і механічні. Для пломбування каналів зуба в Харкові, лікування запальних процесів, а потім і пломбування зуба в Харкові застосовуються різні медикаменти та пломбувальні матеріали.

Ендодонтичне лікування необхідно при виникненні запалення пульпи. Метою, його є ретельне усунення інфекції і продуктів розпаду пульпи з кореневих каналів зуба. Ціни на пломбування зубів в Харкові визначаються в залежності від складності роботи, від застосовуваних медикаментів і матеріалів. Регулярні огляди у стоматолога і своєчасне пломбування допоможе вам зберегти свої зуби і здоров’я.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению