Синус-ліфтинг

Терміни «синус ліфтинг», «остеопластика», «кісткова пластика» і «аугментація» часто застосовуються в стоматології. Це операції з нарощування кісткової тканини в області альвеолярного відростка, який знаходиться на верхній щелепі. Вони робляться для того, щоб встановлювати на них дентальні імплантати. Верхня щелепа має структуру, яка дуже відрізняється від інших людських кісток. Дана щелепа відноситься до повітроносних кісток. У ній розташована гайморова пазуха (sinus maxillaris), яка є порожниною людського носа. Маючи великий обсяг, займає майже всю щелепу.

Стоматологічні операції по поверненню зубів

синус-ліфтингТерміни «синус ліфтинг», «остеопластика», «кісткова пластика» і «аугментація» часто застосовуються в стоматології. Це операції з нарощування кісткової тканини в області альвеолярного відростка, який знаходиться на верхній щелепі. Вони робляться для того, щоб встановлювати на них дентальні імплантати. Верхня щелепа має структуру, яка дуже відрізняється від інших людських кісток. Дана щелепа відноситься до повітроносних кісток. У ній розташована гайморова пазуха (sinus maxillaris), яка є порожниною людського носа. Маючи великий обсяг, займає майже всю щелепу.

Протезування треба робити вчасно

Всім відомо, що гайморит – це захворювання, коли створюється запалення слизової оболонки, яка є найтоншою в гайморової пазухи. У людини з хорошим здоров’ям вона повинна бути пневматизованою, тобто повністю заповненою повітрям.

Гайморова порожнина має нижню стінку, яка дуже тонка, і на ній розташовані жувальні зуби або як по-науковому – коріння верхніх молярів. Якщо з якоїсь причини людина втратила зуби, наприклад у випадках будь-яких травм, то обов’язково потрібно зробити дентальну імплантацію. Так як товщина даної стінки є недостатньою для того, щоб встановити імплантати, щоб за допомогою протезування встановити керамічні зуби.

Ціна на синус-ліфтинг не з дешевих процедур, але для якісного протезування зубів саме в області верхньої щелепи, кількість кісткової тканини має бути максимальною. У медицині це називають висотою кістки від нижньої частини верхньої щелепи до гайморової пазухи. Важливим є ще той момент, що після втрати зубів кістку, на якій вони кріпилися, може атрофуватись, якщо багато часу вона не піддається навантаженню. За статистикою 50-60% випадків мають проблему, саме в тому плані, що для імплантації недостатньо кісткової тканини. Вартість синус-ліфтингу може варіюватися в залежності від складності та нюансів лікування, які може сказати тільки стоматолог на консультації.

Високий професіоналізм лікарів і уважний підхід до кожного пацієнта

Пластику кісткової тканини або синус-ліфтинг роблять в таких випадках:

  1. якщо в місцях, де потрібно встановлювати імплантати недостатньо кісткової тканини;
  2. імплантати, які потрібно встановлювати розміром понад 10 мм.

Найпопулярнішими видами пластики кісткової тканини є синус ліфтинг відкритий (висота кістки по проекції повинна бути менше 8 мм) і синус ліфтинг закритий (якщо висота більше 8 мм).

Основною відмінністю цих операцій є те, що при закритому синус-ліфтингу не застосовуються додаткову перфорацію пазухи, а через ложе імплантату переміщається її дно. При операції відкритого синуса роблять отвір для доступу до потрібної області. Для якісної операції, її обов’язково потрібно розділяти на кілька етапів. Це консультація з лікарем. Він виявляє патології і проводить всякого роду дослідження. У тому числі і з приводу реакції організму на ліки. Після йде рентген, який визначає висоту кісткової тканини. Отримавши всі необхідні дані, лікар робить висновок. Якщо дотримуватися всіх правил, то можна успішно відновити зубний ряд. Ризик ускладнень після проведення операції мінімальний, але існує. І для того, щоб убезпечити своїх пацієнтів наша клініка застосовує в роботі тільки якісні інструменти і медичні препарати.

Реабілітаційний період після операції становит близько тижня, далі знімають шви. Але пацієнт повинен дотримуватися кількох правил. Щоб не викликати ускладнення. Зокрема не займатися спортом, не піднімати тяжкості, кашляти і чхати тільки з відкритим ротом, щоб не змістити кістковий матеріал.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению