Сапфірові брекети

До складу сапфірових брекетів входять штучні камені сапфірів. Їх відмінна риса, в високої механічної міцності і естетичних властивостях. Вони чудово підійдуть пацієнтам, у яких емаль зубів білого кольору. Це пов’язано з тим, що брекети даного типу мають прозорий відтінок. Також сапфірові брекети не мають властивості фарбуватися і затримувати зубний наліт.

Сапфірові брекети – міцність і білосніжна посмішка

До складу сапфірових брекетів входять штучні камені сапфірів. Їх відмінна риса, в високої механічної міцності і естетичних властивостях. Вони чудово підійдуть пацієнтам, у яких емаль зубів білого кольору. Це пов’язано з тим, що брекети даного типу мають прозорий відтінок. Також сапфірові брекети не мають властивості фарбуватися і затримувати зубний наліт.

Відмінні риси сапфірових брекетів

  1. Незважаючи на естетичну красу, сапфірові брекети досить тверді. Але їх певна крихкість, змушує пацієнтів бути акуратними в прийомі їжі.
  2. Важливим аспектом є і догляд за ними. Хоча і доглядати набагато легше, ніж за звичайними, але робити це необхідно, інакше через час вони втрачають естетичну привабливість. А людині доставлять чимало клопоту.
  3. Зручність. Сапфірові брекети не викликають роздратування і незручності при носінні. Саме тому, більшість пацієнтів схиляються саме до даного виду. Невеликим мінусом може послужити часовий інтервал носіння сапфірових брекетів. Вони вимагають більшого часу. І прикус відновлюється також трохи довше. Це пов’язано з тим, що сапфірові брекети мають значний тертям, між зубами і дугою. А коли дуга переміщається, відповідно переміщається і сам зуб.

Вартість сапфірових брекетів

Ціна на сапфірові брекет-системи залежить від матеріалу. Брекети з сапфіра обходяться дорожче, ніж металеві, але дешевше, ніж лінгвальні брекети. Різниця в ціновій категорії незначна, але все ж є. Сапфірові брекети компенсуються приємним естетичним виглядом і міцністю. Комфортне носіння і зручність, в період виправлення прикусу, зіграють важливу роль.

сапфірові брекетиЗавдяки новітньому лікувальному і діагностичному устаткуванню, установка брекетів робить процедуру швидкою і безболісною. Залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, носіння брекетів може викликати тимчасовий дискомфорт. Виправлення прикусу – це, необхідна процедура, завдяки якій в подальшому людина зможе нормально і комфортно себе почувати. Такі види брекет-систем встановлюються з боку мови, що не заважає при носінні фотографуватися і посміхатися. Для оточуючих, це непомітно.

Отже, для виправлення прикусу, технологічним і естетичним методом є установка сапфірових брекетів. Стоматологи-ортодонти дають позитивні рекомендації саме цього виду. У стоматологічній клініці «Надія», кваліфіковані лікарі допоможуть підібрати необхідний вид брекетів, в залежності від результатів діагностики і повної клінічної картини. Завдяки новітньому обладнанню, пацієнтам не доведеться відчувати дискомфорт в носінні брекетів, а придбана гарна посмішка буде радувати багато років.

Пацієнтам, які віддали перевагу саме сапфіровим брекетів, не варто забувати про гігієну. Адже тільки правильний догляд гарантую комфортне носіння на весь період лікування. Період лікування також залежить від клінічної картини, і може тривати від півроку до півтора років. Якщо ви встановили брекет-системи, але немає можливості регулярно відвідувати лікаря, то можна звернутися в будь-яку стоматологію. Лікар-ортодонт відрегулює при необхідності встановлені брекети і дасть рекомендації. Кожен пацієнт має право вибирати, яку брекет-систему встановлювати, але рекомендації досвідчених лікарів не варто ігнорувати. Адже, вони грунтуються виключно на тлі клінічної картини пацієнта. А вартість самих брекетів, залежить від виробника і обраного матеріалу. Не варто економити на здоров’я. Краще один раз заплатити різну ціну, ніж в подальшому виправляти помилки і переплачувати.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению