Самолігуючі брекети

Безлігатурні брекет-системи або самолігуючі брекети – інноваційні вироби в області ортодонтії та виправлення прикусу, які використовують в клініці Надія. Вони більш зручні та комфортні у використанні, в порівнянні зі звичайними скобами. Адже мають систему індивідуального регулювання. Вони мають м’який вплив на порожнину рота, зуби і ясна. Процес відновлення протікає в перебігу року-півтора. Якщо поставити самолігуючі брекети, то можна усунути найскладніші проблеми, уникнути видалення зубів.

Самолігуючі брекети Деймон в клініці Надія

самолігуючі брекетиБезлігатурні брекет-системи або самолігуючі брекети – інноваційні вироби в області ортодонтії та виправлення прикусу, які використовують в клініці Надія. Вони більш зручні та комфортні у використанні, в порівнянні зі звичайними скобами. Адже мають систему індивідуального регулювання. Вони мають м’який вплив на порожнину рота, зуби і ясна. Процес відновлення протікає в перебігу року-півтора. Якщо поставити самолігуючі брекети, то можна усунути найскладніші проблеми, уникнути видалення зубів.

Правильний прикус важливо сформувати в підлітковому віці. Коли зубний ряд ще піддатливий до коректування. Це дозволить поліпшити не тільки зовнішній вигляд посмішки, але і вплине на якість життя в подальшому. Саме гарна посмішка і правильний зубної ряд допоможуть підлітку в майбутньому відчувати себе впевненим у будь-якій обстановці і оточенні. Потрібно діяти негайно.

Є різні брекет-системи. Але Деймон – кращі. У брекетів Деймон дуга знаходиться у вільному положенні, тому немає дискомфорту при носінні. Так як такі брекети не відчуваються, немає тиску на ясна. Брекет система Деймон 3 надає ефект відразу після установки. Вона коригує риси обличчя миттєво. Вона непомітна, більш комфортне і безпечне, в порівнянні з попередніми версіями: металевими, керамічними або сапфіровими. До того ж, потреба відвідувати ортодонта зведена до мінімуму.

Є багато переваг і позитивних властивостей брекет-систем Деймон. Вони скорочують і спрощують процес лікування. Роблять використання більш комфортним і зручним. І дозволяють легко доглядати за порожниною рота, не піддаються окисленню. Дозволяють скорегувати прикус підлітка без зайвих проблем, труднощів і клопоту. Такі брекети дозволяють підлітку вести звичну повноцінне життя, не впливають на сфери життєдіяльності. Підліток не буде соромитися таких брекетів, це не вплине на його соціальне життя.

  1. Комфорт користування.
  2. Швидка адаптація до брекетів.
  3. Не тривале лікування.
  4. Немає потреби видаляти зуби.
  5. Скорочується кількість відвідувань стоматолога-ортодонта.

Брекети Деймон 3 – найоптимальніший варіант для підлітка, судячи з їх позитивних якостей. Вартість на самолігуючі брекети дорівнює ціні на керамічні брекети. Саме співвідношення ціни, ефективності та якості у випадку з Деймон служать головним аргументом для їх вибору і застосування. Це самий безболісний, що не травматичний, ощадливий і технологічний спосіб виправлення прикусу. Який настійно рекомендуємо ми всім батькам в клініці Надія.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению