Поширені запитання

Чому запалюються ясна?

Причинами запалення ясен можуть бути такі фактори як зубний наліт внаслідок поганої гігієни порожнини рота, скупченому положенню зубів, неадекватному прикріпленню вуздечок губи, спадкова схильність, захворювання різних органів і систем.

Як часто потрібно чистити зубний наліт і камені?

Золотий стандарт професійної гігієни порожнини рота – зняття і видалення зубного каменю і нальоту раз в 6 місяців.

Що таке коронка і навіщо її ставити?

Коронка – це мікропротез, який покриває оброблену частину зуба і захищає її від механічних пошкоджень.

Що таке брекети?

Брекети або брекет-система – це незнімний апарат для виправлення прикусу за допомогою системи дуг і замків.

Що таке зубні імплантати і як вони приживаються?

Зубний імплант – це титановий стрижень, який імплантується в щелепу з подальшим приживлення в ній. В даний час приживлюваність сучасних зубних імплантів досягла 97%. Це є дуже високим показником.

Чому болять неживі зуби?

Неживі зуби – це такі зуби, в яких був вилучений нерв і запломбований канал. Вони можуть хворіти через запалення тканини біля верхівки кореня. Також біль може виникати з причини неадекватного пломбування кореневих каналів і загострення раніше існуючих запальних процесів.

Як уберегти від карієсу постійні зуби у дітей?

Карієс найчастіше виникає в поглибленнях і ямках на жувальній поверхні зубів. Перші постійні зуби прорізуються у дітей у віці 6 років, про що батьки рідко підозрюють.
Для того, щоб уберегти нові постійні зуби існує процедура нанесення рідких фотополімерних мас в ці ямки, які ще називаються фісурами. Ця процедура називається герметизація фісур.

Як боротися з чутливістю зубів?

Крім існуючих паст для зниження чутливості існують спеціальні лаки-десенсетайзери. Ними покривають чутливі місця зуба або декількох зубів. Це перешкоджає виникненню чутливості.

Чи боляче лікувати зуби?

В даний час сучасна стоматологія має цілий арсенал знеболюючих засобів. При їх застосуванні лікування протікає безболісно. Сучасне стоматологічне лікування проходить під водяним охолодженням.

Що таке фторування зубів?

Фторування зубів – це процедура насичення твердих тканин зуба фтористими сполуками. Вони перешкоджають утворенню карієсу.

Чим відрізняється зубна пломба від реставрації?

Зубна пломба – це відновлена ​​за допомогою пломбувального матеріалу частина зуба. На відміну від пломби реставрація це художнє відновлення зуба. Цей процес відповідає всім вимогам естетики і функції.

Що робити якщо зуб сильно зруйнований?

Перш за все необхідно оцінити характер руйнування. Якщо зуб можна відновити – він відновлюється за допомогою штифта і пломби або культевої вкладки і подальшого встановлення коронки.

Що таке зубний штифт?

Зубний штифт – це спеціальний стрижень який вставляється в кореневий канал і зміцнює зруйновані стінки зуба.

Як відновити видалений зуб в одне відвідування?

Для того щоб відновити втрачений зуб за одне відвідування стоматолога застосовується спеціальна технологія. В зубах, що є сусідами з віддаленим, робляться спеціальні пропили в які кріпиться спеціальна скловолоконна стрічка.
На неї з фотополімера нарощується загублений зуб. Ця технологія застосовується на передніх, іклах і наступних за іклами зубах. Втрачені жувальні зуби можна відновити за допомогою імплантів або мостовидних протезів (зубних мостів).

Що таке шинування зубів?

Шинування зубів – це процедура подклеювання на рухливі зуби спеціальної стекловолоконной стрічки. Вона покривається фотополімерним матеріалом. Ця процедура затребувана при пародонтиті щоб уникнути травматичного вивіху рухомого зуба.
В даному випадку рухливий зуб прикріплюється до нерухомих щоб запобігти його подальшому розхитуванню.

Які захворювання зубів вимагають лікування кореневих каналів?

Основними захворюваннями, які вимагають лікування кореневих каналів явлются:
Пульпіт – запалення нерва (пульпи) зуба. Симптоми пульпіту: різноманітні болі, які посилюються вночі і під дією теплових подразників до відсутності симптомів (безсимптомний перебіг).
Періодонтит – запалення зв’язки зуба, яка утримує його в кістці, через інтоксикацію тканин за межами зуба. Симптоми періодонтиту: гостра або ниючий біль яка може посилюватися якщо накусивать на зуб, можливо і безсимптомний перебіг.
Кісти і гранульоми – захворювання, які руйнують кістку. Якщо причиною хвороби є зуб, лікуються кореневі канали. В іншому випадку хірургічно. Симптоми кісти зуба: найчастіше хвороба протікає безсимптомно, можливі нагноєння, набряк і біль у зубах.

Що буде якщо не лікувати зуб?

Можливий варіант розвитку захворювання: карієс, пульпіт, періодонтит, руйнування кістки (кіста, гранульома), видалення зуба.

Яка гарантія на лікування кореневих каналів?

Загальносвітова статистика говорить про 90% успіху при лікуванні кореневих каналів в перший раз. І 75-80% при повторному лікуванні кореневого каналу з використанням мікроскопа, коффердаму, ультразвуку та хороших матеріалів. Без цього сприятливий прогноз лікування набагато нижчий.

Які рекомендації після лікування кореневих каналів?

Для досягнення і закріплення позитивного результату лікування кореневих каналів необхідно завершити постійне або тимчасове відновлення зуба протягом 1-2ох тижнів. Значні руйнування бічних зубів відновлюються коронкою або вкладкою, а не пломбою тому зуб може тріснути. Необхідно відвідувати стоматолога задля огляду кожні 1 – 2 року.

Що таке коффердам?

Коффердам це спеціальна хустка з медичного латексу, який служить для того, щоб утримувати операційне поле в чистоті, сухості і асептичності. Необхідний для лікування кореневих каналів, постановки складних пломб, фіксації різних конструкцій.

Чи можна зупинити карієс без свердління зуба бормашиною?

Якщо карієс знаходиться на стадії плями, існує революційна німецька технологія ICON. Вона дозволяє надійно вирішити проблему карієсу на ранніх стадіях без механічного втручання. Матеріал ICON проникає в ушкоджену емаль і перешкоджає процесу руйнування зуба.

Скільки коштує зубна пломба?

Ціна лікування зуба безпосередньо залежить від глибини ураження зуба, інструментів, обладнання, матеріалів і кваліфікації лікаря-стоматолога. Таким чином вартість зубної пломби визначається виключно індивідуально.

Як відновити зубну емаль?

Відновлення зубної емалі це система глибокого фторування зубів з використання гелю, що містить фтор. Мета даної процедури зміцнити емаль і тверді тканини зуба. Проводиться як вдома самим пацієнтом (фторування зубів) так і в стоматологічному кріслі (відновлення емалі зуба).

Що таке процедура Air-Flow?

Air-Flow – це методика механічного очищення над і піддесневого м’якого нальоту і полірування кореня зуба сумішшю порошку після певної підготовки з водою під напором повітря.

Що таке відбілювання зубів?

Відбілювання зубів – це процес зміни кольору зубів за допомогою спеціальних фізичних або хімічних агентів. Хімічне відбілювання може бути домашнім, а також проводиться в кріслі у стоматолога. Різниця в концентрації діючої речовини. Відбілювання під впливом фізичних факторів (лазер, фотовибілювання, ультразвук і ін.) проводиться виключно в стоматологічному кріслі.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению