Протезування зубів металокерамікою

У наш час даний вид протезування (протезування за допомогою металокерамічних матеріалів) є найпопулярнішим. Вже протягом довгого часу дані протези або коронки з хорошим результатом застосовуються дантистами по всьому світу в своїй щоденній практиці. Хорошим результатом є те, що і лікар, і пацієнт отримує саме те, чого хотів. У наш час – сучасних технологій даний вид зазнає щоденні зміни і поліпшення, зачіпаючи при цьому обидва аспекти – клінічний і технічний. Процес в стоматологічному справі постійний і динамічний, а головне приносить приголомшливі результати.

Металокерамічне протезування в Харкові

протезування зубів металокерамікоюУ наш час даний вид протезування (протезування за допомогою металокерамічних матеріалів) є найпопулярнішим. Вже протягом довгого часу дані протези або коронки з хорошим результатом застосовуються дантистами по всьому світу в своїй щоденній практиці. Хорошим результатом є те, що і лікар, і пацієнт отримує саме те, чого хотів. У наш час – сучасних технологій даний вид зазнає щоденні зміни і поліпшення, зачіпаючи при цьому обидва аспекти – клінічний і технічний. Процес в стоматологічному справі постійний і динамічний, а головне приносить приголомшливі результати.

Головною перевагою і відмінністю металокерамічних протезів є їх чудова міцність і довговічність, надійність, а також гарний зовнішній вигляд. Вони виглядають зовсім, як справжні природні зуби.

Основа майбутньої коронки проводиться з ряду спеціальних сплавів металу, а сама поверхня покривається декількома шарами спеціального керамічного покриття, що робить таку коронку або протез практично не відрізнятись від справжнього природного зуба. У Вас знову з’явиться можливість відкрито і широко посміхатися, спілкуватися з потрібними людьми, не відчуваючи сорому, є улюблену їжу, і не комплексувати з приводу втрачених або зіпсованих зубів. Подаруйте собі сліпучу посмішку, використовуючи протези або коронки з металокераміки.

Металокерамічні коронки

Металокерамічні коронки можна застосовувати, як на окремих зубах, так і використовувати мостовидний протез з металокераміки, але це тільки тоді, коли відсутні два або кілька зубів підряд. Зазвичай металокерамічні коронки встановлюються саме на зруйновані або напівзруйновані зуби, але дані зуби перш, ніж встановлювати коронку піддаються зміцненню за допомогою штифтів або спеціальних вкладок, а також повинні пройти лікування, щоб згодом не виникло проблем з нервами і каналами.

З цього випливає, що коронки, зроблені з металокерамічного матеріалу, дозволяють Вам підібрати і колір, і форму майбутніх протезів, також відшкодовувати втрату своїх зубів. Простіше кажучи, встановлюючи протези або коронки з металокераміки, Ви отримаєте чудовий результат. Дані коронки прослужать Вам багато років, вони міцні і надійні, а крім всіх цих переваг ще і красиві. У стоматологічній клініці Надія Харкова вартість металокерамічних коронок не відлякає Вас. Співвідношення ціна / якість дозволить Вам відновити Вашу посмішку і поверне у Ваше життя маленькі щоденні радості.

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших консультантів, дізнатися про ціни та стоматологічних клініках і про всі послуги по протезуванню, з використанням металокераміки і безметалловой кераміки. Також Ви можете дізнатися все про ціни і гарантії. Адже така справа, як Ваші зуби, а це і здоров’я, не можна довіряти неперевіреним людям.

Також Ви можете розглянути весь процес від створення металокерамічної коронки до її встановлення. У мережі міститься тонна фотографій, роликів та іншого, що дозволить Вам переконатися в позитивних якостях металокерамічних протезів або коронок.

Якщо Ви збираєтеся або вже зібралися в найближчому майбутньому встановлювати собі такі коронки, то не варто це робити з наскоку. Довіряйте протезування досвідченим фахівцям провідною стоматологічній клініці Харкова Dentist. І Ви знову відчуєте смак до життя.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению