Протезування зубів

Головний напрямок роботи ортопедичної стоматології в Харкові – збереження красивих і здорових зубів пацієнтів. Основні вимоги наших пацієнтів при протезуванні зубів в Харкові – це практичність, безпека, і натуральний зовнішній вигляд конструкції. При зубопротезуванні використовують як зйомну, так і незйомну методики.

Зйомні зубні протези

Про зйомну методику йдеться при зубних протезах, які знімаються на ніч, а також при чищенні. Про незйомну методику йдеться при зубних протезах, які монтуються і знаходяться в ротовій порожнині постійно. Ціна на зйомне протезування зубів в Харкові досить демократична.

протезирование зубов харьков

У нашій клініці проводяться всі види зубного протезування та імплантації зубів в Харкові. Використання сучасних технологій дозволяє точно і швидко підібрати ідеальний розмір, колір і форму нового зуба. Не варто забувати про гігієну, зйомні конструкції потребують постійного догляду. Однак не всім до душі зйомні конструкції, деякі пацієнти обирають протезування зубів металокерамікою.

Нажаль, існують деякі стоматологічні захворювання, які дозволяють використовувати тільки зйомні конструкції, так як імплантація зубів протипоказана за клінічними характеристиками. Незйомний метод протезування вельми популярний, в силу того, що такі конструкції щільно закріплені в роті пацієнта і їх не потрібно знімати.

Зубопротезування в ортопедичній стоматології в Харкові ґрунтується на двох принципах. По-перше, використання технологій, які безпечні і нешкідливі як для зубів, так і для всього організму пацієнта. По-друге, тендітне ставлення до здорових зубів. Зубопротезування в Харкові характеризується використанням високоякісних матеріалів. А це, в свою чергу, дає можливість виконати якісне зубопротезування, а саме, зубний протез буде міцним і довговічним, не відрізнятиметься від природних зубів.

Ортопедична стоматологія Харкова допоможе зробити вашу посмішку чарівною.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению