Пластинки для зубів

Для того щоб виправити дефект прикусу зубів, використовують такий ортодонтичний пристрій як пластинки для зубів. Хтось скаже, що це ті ж брекети. Але пластинки мають ряд переваг над брекетами. Про це ми зараз розповімо.

Зубні пластинки – альтернатива брекетів

Для того щоб виправити дефект прикусу зубів, використовують такий ортодонтичний пристрій як пластинки для зубів. Хтось скаже, що це ті ж брекети. Але пластинки мають ряд переваг над брекетами. Про це ми зараз розповімо.

Найбільш ефективною установка зубної пластинки буде в ранньому віці. Адже чим швидше виявиться проблема, тим швидше вона ліквідується. Фахівці використовують найновіші розробки та методики для того, щоб представити найкращий спосіб виправлення зубів.

Більш лояльний спосіб лікування

У багатьох пацієнтів до сих пір є стереотип, що дефекти зубів можна вилікувати тільки брекетами. Але лікарі, які користуються найновішими методами в роботі, запевняють, що це не так. Вже не треба примушувати дитину ходити в брекетах, яких він буде соромитися, і які будуть доставляти дискомфорт. У батьків на цей випадок є інший варіант. Оскільки ортодонтичні апарати можуть бути незнімними і знімними, то брекети відносяться до незнімних. Знімна система – це пластинки для зубів. Чим вони особливі? Під час чищення зубів або в іншому випадку ви можете знімати пластинку на відміну від брекетів. У яких випадках треба використовувати пластинки?

  1. Коли у дитини формується неправильний прикус.
  2. Коли зуби криві або схильні скривитися.
  3. Коли потрібно запобігти зростанню зубів в неправильному напрямку.
  4. Коли треба стимулювати або стримувати зростання щелепи.
  5. Коли треба коригувати ширину неба.
  6. Коли треба стимулювати форму щелепної кістки.
  7. Коли є помітна щілина між зубів.

Діти легше звикають до пластинок

Найбільш популярні пластинки у дітей віком до 12 років. Адже в цьому віці зубна система ще формується і на неї можна впливати, щоб потім у дитини не було комплексів з приводу своїх некрасивих зубів. Та й сам дитина легше сприймає пластинки в ранньому віці. А вже в підлітковому з цим може бути пов’язана низка комплексів і психологічних бар’єрів. Дітям простіше до них звикнути. І час установки пластинок мінімальне, це позитивний психологічний фактор. Адже є різниця, скільки часу дитина проведе в кріслі. А якщо у нього ще й страх перед стоматологом і всім що з ним пов’язано, то важливо не хвилювати зайвий раз маленького пацієнта.

А батькам легше потім допомогти дітям доглядати за зубами. Адже для того, щоб зняти пластинку, проводячи гігієнічні процедури, йти до стоматолога не обов’язково. Як зняти, так і надіти його без проблем може як мама, так і батько. На нашому сайті надана необхідна інформація про те, що таке пластинки для зубів.

Термін використання – від декількох місяців до двох років

пластинки для зубівЗубні пластинки не тільки більш лояльні по відношенню до дитячим зубам, то і коштують дешевше, ніж брекетная система. Вони виготовлені в лабораторіях з високоякісної пластмаси. У складі немає шкідливих речовин, тому вони безпечні для здоров’я дитини. Кріпиться платівка завдяки металевим гачкам. Залежно від того, які зуби, пластинки можуть вміщати індивідуальні гвинти, щоб міцніше закріпити зуб. Носити пластинку треба близько двох років, щоб добитися відмінних результатів. Є випадки, коли пластинку знімають і швидше. Але ці моменти визначає тільки лікар.

Використовують знімну пластинку в разі, якщо потрібна незначна корекція зубів. При більш глибоких проблемах краще використовувати незнімну брекетную систему. Вона вирівнює поверхню багатьох зубів одночасно.

Багато батьків вже скористалися послугами нашої клініки Надія і залишилися задоволені, як і діти. Тому що наші лікарі працюють індивідуально з кожним пацієнтом.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению