Виправлення прикусу

Крім того що криві зуби не найкращим чином позначаються на долі людини, створюючи психологічні комплекси, аномалії прикусу можуть провокувати часті головні болі, бути причинами захворювань ясен, розвитку карієсу, створювати труднощі при протезуванні.

Особливо уважно необхідно стежити за станом зубо-щелепної системи дитини, коли молочні зуби змінюються на постійні, тобто з 5-7 до 12-14 років. У цей період у дитини можуть з’явитися проблеми з прикусом. У такому випадку потрібно обов’язково отримати консультацію дитячого ортодонта (Харків), щоб визначити стратегію і тактику в вирішенні виникаючих проблем.

металлические брекеты

Майже у 90% людей є викривлені зуби або порушення прикусу. При цьому в одній третині випадків необхідне ортодонтичне лікування зубів і майже всі вони звертаються до стоматологів для вираніванія зубів або виправлення прикусу зубів. Крім того, що криві зуби не найкращим чином позначаються на долі людини, створюючи психологічні комплекси, аномалії прикусу можуть провокувати часті головні болі, бути причинами захворювань ясен, розвитку карієсу, створювати труднощі при протезуванні, тому необхідно використовувати брекет систему в Харкові.

Ціна на брекет системи

Дізнатися яка ціна брекет системи в Харкові, ви зможете з нашого прайс-листа, а також дізнатися про ціни на самі брекети в Харкові. Успіх ортодонтичного лікування залежить від правильної постановки діагнозу, тобто правильного визначення причин проблеми. Так як дуже важливий досвід лікаря-ортодонта і його вміння використовувати всі свої знання на практиці, приходьте встановлювати брекети в стоматологію Надія в Харкові.

Ціна ортодонтичного лікування складається з вартості:

по-перше, апаратури (самих брекет-систем, дуг, клею, різних допоміжних пристроїв і витратних матеріалів);

по-друге, роботи лікаря-ортодонта, яка залежить від його кваліфікації.

Ціна на установку брекетів в Харкові залежить як від використовуваних при їх виготовленні матеріалів, так і від сучасності їх конструкції. Широко представлена ​​на ринку китайська продукція, яка не витримує ніякої критики. Дешеві моделі мають, як правило, застарілу конструкцію, лікування на них займає більше часу і проходить менш комфортно для пацієнта. Взагалі, брекет системи – це найточніший прилад, в якому помилка в кілька мікрон робить його малоефективним, а то і марним, оскільки не всі види патологій прикусу можна повністю виправити на застарілій апаратурі.

У той же час, новітні технології дозволяють скоротити терміни лікування і зменшити неприємні відчуття.

Також дуже важлива в сучасних умовах правильна стерилізація, яку можна забезпечити тільки в умовах сучасної стоматологічної клініки при наявності спеціального обладнання.

І, нарешті, найважливішим фактором, що впливає на якість ортодонтичного лікування, є кваліфікація лікаря. Йому необхідно постійно вдосконалюватися, вивчати новітні методики, стажуватися на новій апаратурі, проходити сертифікацію, обмінюватися досвідом на міжнародних з’їздах ортодонтів. Якщо Ви шукали де поставити брекети, але при цьому для Вас важливо скільки коштує поставити брекети, тоді приходьте в наш стоматологічний кабінет Надія. Наші фахівці якісно виконують свою роботу за помірними цінами.

Своєчасне звернення до дитячого ортодонта в Харкові допоможе Вам надалі заощадити і час, і гроші, а також уникнути виникнення небажаних психологічних комплексів у дитини.

В каком возрасте следует начинать лечение брекетами?

Лучшим возрастом для установки брекетов считается подростковый, но исправлением прикуса можно заняться в любом возрасте.

Какая продолжительность лечения брекетами?

В среднем брекеты носят от 1,5 до 3 лет.

Ухаживать за брекетами сложно?

Нет каких-либо сложностей в уходе за брекет-системой, но чистить брекеты следует после каждого приема пищи.

После снятия брекетов на зубах останутся следы?

При правильной установке и соблюдении всех правил гигиены следов на зубах не будет.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению