Про клініку

 

Стоматологічна клініка "Надія" оснащена сучасним лікувальним і діагностичним обладнанням:

  • стоматологічними установками "Galit" (Італія) з вбудованими ультразвуковими скелерами "Mectron" (Італія), світильниками "Faro" (Італія), ендомотором і апекс-локатором "Geosoft", фотополімерними лампами "Degulux" (Німеччина).
  • автоклавом "Melag" (Німеччина), сухожарові стерилізатором "Tau-steril" (Італія), ультрафіолетовими боксами "Ultraviol" (Італія), бактерицидними рециркуляторами "Violet";
  • дентальним рентгенапаратом "Xgenus" (Італія);
  • системами кондиціонування, припливно-витяжної вентиляції і водопідготовки.

 

Свідзінська Надія Анатоліївна

Професіонал своєї справи - лікар стоматолог-терапевт вищої категорії. Головний лікар і керівник стоматологічної клініки «Надія».

докладніше
Іванчіхіна Марія Сергіївна

Висококваліфікований фахівець в лікуванні кореневих каналів, досконало володіє роботою ендомотором, використовує для лікування кореневих каналів методику МТА, депофорез.

докладніше
Данильченко Тетяна Євгенівна

Лікар-стоматолог - терапевт, ортодонт. Провідний спеціаліст стоматологічної клініки «Надія».

 

докладніше
 

Стоматолог в Харкові

Зауважимо, що персональний стоматолог - це далеко не розкіш, а розумний вибір людини, яка небайдужа до свого стану здоров'я та іміджу. Давно минули ті часи, коли ідеальний стан зубів вважався привілеєм телеведучих і акторів. На сьогоднішній день власникові «золотої щелепи» буде не так просто знайти престижне місце роботи або просунутися по кар'єрних сходах.

Питання про те, куди ж все-таки піти лікуватися, найбільше хвилює саме покупця стоматологічних послуг. Наприклад, можна записатися на прийом до кваліфікованого стоматолога в Харкові - тут до кожної людини буде знайдений індивідуальний підхід.

Отже, нарешті ви знайшли фахівця, який у вас викликає абсолютну довіру. Далі непогано було б поцікавитися його кваліфікацією, яка визначається за категоріями: вища, перша, друга. Крім цього, існує і ще один важливий критерій - те, як часто лікар проходить вдосконалення своїх професійних навичок. Як відомо, підвищувати кваліфікацію необхідно один раз в п'ять років - за цей проміжок часу в світовій практиці повністю змінюються технології.

Звернувшись до послуг хорошого стоматолога в Харкові, а саме, в стоматологію Надія, де працюють кращі фахівці, ви потрапите в умілі руки стоматологів, які зможуть ефективно і якісно вирішити вашу проблему, завдяки використанню багатофункціонального обладнання, а також новітніх лікарських препаратів і матеріалів.

comments powered by Disqus
Цікаві факти

Бережіть свої зуби

докладніше >