Послуги нашої клініки

Художня реставрація

Реставрація зубів за ціною обходиться дешевше, ніж протезування і заощаджує Ваш час.

докладніше
Протезування зубів

Ортопедична стоматологія. Види ортопедичних конструкцій.

докладніше
Дитяча стоматологія

Многие болезни зубов уходят своими корнями в период внутриутробного развития.

докладніше
Виправлення прикусу

Крім того що криві зуби не найкращим чином позначаються на долі людини, створюючи психологічні комплекси, аномалії прикусу можуть провокувати часті головні болі, бути причинами захворювань ясен, розвитку карієсу, створювати труднощі при протезуванні.

докладніше
Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія займається нехірургічним лікуванням і профілактикою захворювань зубів і порожнини рота, таких як:
1. Карієс зубів
2. Зубний камінь
3. Пульпіти
4. Періодонтити
5. Ерозії емалі
6. Клиновидні дефекти
7. Гіпоплазія емалі
8. Стан після травматичних ушкоджень зубів
9. Кісти зубів (безопераційні методики).
Терапевтична стоматологія займається також художньої реставрацією зубів, закриттям перфораций коренів зубів, лікуванням зубних каналів (ендодонтія), герметизацією фісур і багатьма іншими процедурами.

докладніше
Гігієна і профілактика

Кава, сигарети, нерегулярність гігієнічних процедур є причинами того, що зуби темніють, покриваються нальотом. А все це призводить до карієсу, неприємного запаху з рота, пародонтозу. В цьому випадку слід скористатися гігієнічної чищенням зубів.

докладніше
Відбілювання зубів

Якщо ваша проблема полягає в недостатній білизні зубів, то це завжди можна виправити. Скористайтеся послугою під назвою "відбілювання зубів" в Харкові і ви зрозумієте, що життя прекрасне, а ви чарівні.

докладніше
Захворювання ясен

Людський організм влаштований  так, що робота одних органів безпосередньо залежить від здоров'я інших. Так на діяльність шлунково-кишкового тракту впливає стан зубів. А здоров'я зубів пов'язане зі станом ясен. Можна запломбувати карієс, наростити відколоту частину зуба, але запалення ясен, що з'явилосяь як і раніше буде загрожувати цілісності зубів.

докладніше
Сторінки:
123далее >
Цікаві факти

Бережіть свої зуби

докладніше >