Лінгвальні брекети

З кожним роком в сфері стоматології з’являються різні інновації. Одним з таких інновацій стали лінгвальні брекети. Поняття «лінгвальні» означає, що встановлюється система на внутрішній частині зубного ряду. Тобто з боку мови. Лінгвальні брекети інкогніто – інноваційна розробка в ортодонтії та стоматології.

Лінгвальні брекети Інкогніто – непомітне виправлення прикусу

З кожним роком в сфері стоматології з’являються різні інновації. Одним з таких інновацій стали лінгвальні брекети. Поняття «лінгвальні» означає, що встановлюється система на внутрішній частині зубного ряду. Тобто з боку мови. Лінгвальні брекети інкогніто – інноваційна розробка в ортодонтії та стоматології.

Бажаючі встановити такі брекети повинні чітко розуміти, що можливий дискомфорт при носінні. А головне, ціна, яка вище ніж у вестибулярних, керамічних або сапфірових брекетів. Час носіння брекетів визначається лікарем після діагностики. Іноді потрібен час від півроку до півтора років.

У стоматології “Надія”, в лікування застосовуються найрізноманітніші моделі лінгвальних брекетів. Вартість лікування буде залежати безпосередньо від використання матеріалу і методів, а також після проведення глибокої діагностики. За її результатами буде зрозуміло, який вид краще поставити. Наприклад, існують брекети в сплаві яких, міститься золото. Вони не піддаються корозії, а головне повністю виключають алергічну реакцію.

Особливості внутрішніх брекетів

Внутрішні брекети непомітні, тому, носити їх можна, не соромлячись. Але лікарям потрібно докласти чимала праця, щоб встановити брекети і щомісяця їх регулювати, а в завершенні лікування зняти.

Щоб звести до мінімуму рівень дискомфорту і дефект дикції при носінні, робиться зліпок. На його підставі моделюється і виготовляється сама модель, а потім підганяється під плоскі брекети. Це дозволяє зменшити не тільки клейову прошарок між зубами і брекетами, а й обсяг брекет системи.

Лінгвальні брекети дозволяють коригувати будь-які аномалії кривих зубів.

Устаткування клініки “Надія”

лінгвальні брекети incognitoУ своїй роботі, стоматологічна клініка «Надія» використовує сучасний лікувальний і діагностичне обладнання:

  1. Дентальний рентгеноаппарат «Xgenus» (виробництво Італія).
  2. Система кондиціонування, водопідготовки, приточно-витяжна вентиляція.
  3. Стоматологічні апарати з ультразвуковим скелером, світильником, ендомотором, апекс локаторами, фотополімерними лампами.
  4. Автоклави, сухожарові стерилізатори, ультрафіолетові бокси і бактерицидні рециркулятори.

Професійні лікарі клініки “Надія”

Всі лікарі стоматології «Надія» мають сертифікати для роботи з будь-якими брекет-системами. Звичайно, носіння брекетів заподіяти деякий тимчасовий дискомфорт. Але все це індивідуально, і залежить від клінічної картини і рівня деформації зубного ряду. Можна стверджувати з упевненістю, що лінгвальні брекети Інкогніто ефективні і непомітні в носінні.

Одного разу відвідавши стоматологію «Надія», питання про вибір гарної клініки з висококваліфікованими лікарями буде вирішене. До кожного відвідувача завжди буде індивідуальний підхід і максимально швидке вирішення його питання. Завдяки новітньому обладнанню та високій кваліфікації лікарів, термін лікування можна значно скоротити, як і тимчасовий дискомфорт після установки брекетів. Який саме вид брекетів краще поставити, пацієнту допоможе вибрати лікар. Після діагностування та отримання всієї клінічної картини, можна буде визначатися з брекет-системою, а також розрахувати вартість. Сапфірові або керамічні брекети ставити – вибір пацієнта, але прислухатися до думки доктора варто. Після встановленої брекет-системи, пацієнт буде відчувати себе набагато комфортніше, ніж поставити брекети на застарілій апаратурі. Не потрібно двічі переплачувати. Краще поставити один раз, і за розумну ціну.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению