Лікування зубів і ясен лазером

Стоматологія в Україні розвивається і слідує тенденціям більш розвинених країн. В арсеналі кваліфікованих фахівців стоматології Надія в Харкові є не тільки сучасні методики, матеріали, але й устаткування. Одним з таких апаратів є трехмодульний лазерний стоматологічний апарат. За допомогою, якого можна виконувати різноманітні як хірургічні, так і терапевтичні маніпуляції.

Застосування лазера в стоматології Надія

Лазерний апарат складається з трьох модулів, які мають різні технічні параметри, функціональні особливості і призначення в процесі стоматологічного лікування. Принцип дії пристрою полягає у впливі лазерних хвиль на ротову порожнину. Кожен модуль транслює хвилі з різною частотністю. Тому і надає різний вплив, і використовується при різних стоматологічних проблемах.

Де застосовується лазерний апарат:

  • У естетичної стоматології.

    Для таких процедур використовують третій, самий малопотужний модуль лазерного апарату. Самий часто використовуваний і найвідоміший спосіб застосування лазера в стоматології – естетичне відбілювання зубів. Це сучасний метод дозволяє швидко, безболісно і надовго надати зубам неперевершеного блиску, усунути негативні наслідки від тривалого куріння, вживання кави. Сама процедура полягає у впливі на поверхню зубів холодних променів діодного лазера. Тривалість відбілювання – до 40 хвилин, а ефект буде помітний протягом тривалого періоду часу, навіть в порівнянні з іншими видами відбілювання.

  • лікування зубів лазеромУ терапевтичному лікуванні. Лазер варто застосовувати не як повну заміну традиційних методів лікування, а як ефективне доповнення до існуючих методів і засобів, яке допоможе впоратися з виниклими проблемами в порожнині рота. Другий модуль лазерного апарату використовують для лікування методом фотодинамічної терапії м’яких тканин в ротовій порожнині. Це дозволяє швидко і якісно вилікувати таке неприємне захворювання як пародонтоз. При впливі знімається запалення ясен, відновлюється пошкоджена тканина. Ефект буде помітний вже після перших сеансів, а результат закріпиться на місяці.
  • При проведенні хірургічних процедур.

При хірургічному втручанні використовують перший модуль лазерного апарату. Такий прилад дозволить уникнути кровотеч, виключить будь-які негативні фактори в процесі маніпуляцій, зробить їх більш точними. Така операція триватиме значно менше звичайної. Доданий лазер має антисептичну дію. Це дозволяє зробити стерильним операційне поле. При використанні лазера регенерація буде менш тривала, завдяки відсутності швів. При ендодонтичного лікування пульпіту і переодонтіта, лазер продезинфікує кореневі канали, перешкоджаючи розвитку запалення, і потреби додаткового лікування.

У стоматології Надія (Харків) надають такі стоматологічні послуги з використанням діодного лазера: лікування кореневих каналів, альвеліоліта, переімплантіта, тріщин губ, гіперестезії, фотодинамічної лікування пародонтозу, стерилізація лунки після видалення зуба, корекція ясен, розтин абсцесу, видалення фібрами і гемангіом, пластика вуздечки, відбілювання. Ми вирішимо будь-яку стоматологічну проблему швидко, безболісно і ефективно.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению