Лікування кореневих каналів зубів

Є багато захворювань порожнини рота. Тому існують і всілякі методи і засоби для усунення таких захворювань. З часів сфера стоматології розвивається, з’являються інноваційні препарати і пристрої. У стоматології Надія стежать за тенденціями, постійно поповнюють арсенал новітнім обладнанням, і підвищують кваліфікацію.

Лікування кореневих каналів в клініці Надія (Харків)

Є багато захворювань порожнини рота. Тому існують і всілякі методи і засоби для усунення таких захворювань. З часів сфера стоматології розвивається, з’являються інноваційні препарати і пристрої. У стоматології Надія стежать за тенденціями, постійно поповнюють арсенал новітнім обладнанням, і підвищують кваліфікацію.

лікування кореневих каналівНайпоширеніша хвороба, була і залишається, – карієс. Таке захворювання може трапиться у кожного, як у дорослого так і у дитини. Внаслідок впливу на поверхню зуба негативних факторів. До такого захворювання призводять нерегулярний або неправильний догляд за ротовою порожниною, недостатнє очищення поверхні зубів, генетичні особливості, хронічні захворювання, знижений імунітет, часте вживання в їжу, багату на жири і вуглеводи. У зоні ризику може опинитися кожен. Адже при сучасному ритмі життя важко дотримуватися правил, і постійно їх виконувати належним чином.

На поверхні зубів розвиваються бактерії і мікроби. І виділення, які з’являються в процесі їх життєдіяльності служать джерелом інфекції і запалення, руйнуючи структуру зуба, роблять її пористої і податливою до проникнення всередину кислот і мінералів. Це може також стати причиною виникнення хвороб інших органів і систем людського організму: дихальних шляхів, сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту.

Розвиток захворювань кореневих каналів

На початковому етапі захворювання, руйнується тільки емаль. Про це свідчить жовто-коричнева пляма на поверхні. Його можна швидко, ефективно і безболісно усунути методом Icon або фторізаціей. Можна також відновити структуру і зміцнити емаль за допомогою лазера. При середньому ступені ураження зуба буде необхідно консервативне лікування. Порожнина зуба, хворого карієсом, висвердлюється. На місце цієї області встановлюється пломба.

Якщо зуб зруйнований сильно, порушені судини і нерви, присутній больовий синдром, – то необхідно лікування кореневих каналів. Воно полягає у видаленні нерва, і пломбування кореневого каналу – ендодонтичне лікування. Це дозволить не тільки усунути больові відчуття і характерні ознаки карієсу. Але і створить хороші умови для проведення подальших стоматологічних процедур і маніпуляцій.

Принцип проведення ендодонтичного лікування

Сучасна апаратура дозволяє проробляти ювелірну роботу при проведенні стоматологічного лікування. Це покращує якість послуг. Адже стоматолог зможе оцінити ситуацію, і грамотно провести лікування. При лікуванні кореневого каналу точність має важливу роль. У будь-якому випадку нерв потрібно видалити повністю. А кореневої канал важливо запломбувати дуже надійно. Саме це буде запорукою якісного, ефективного лікування. На таку основу, згодом, буде встановлена пломба. Заміну якої можна виробляти з часом.

Стоматологи клініки Надія (Харків) проводять попередню оцінку стану зуба. За допомогою рентген-обладнання встановлюють розміри, форму і розміщенні кореневого каналу і нерва. Потім знеболюють місце проведення втручання обраними препаратами. Далі слідує процес видалення нерва. Зуб стає нечутливим, припиняється біль. Після цього кореневі канали надійно закриваються пломбою. І служать опорою для встановлення пломби на поверхню зуба. Всі етапи проводяться з особливою ретельністю. Фахівці клініки Надія знають важливість дорученої їм роботи, і гарантують хороший результат.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению