Керамічні брекети

Виправлення прикусу, досить тривалий процес. Але завдяки новітнім технологіям носіння брекетів можна зробити непомітним для оточуючих. До такого виду відносяться керамічні брекети. Вони відносяться до естетичного або до «малопомітного» виду. Завдяки чудовому зовнішньому вигляду, високої міцності, все більше пацієнтів, лікарів ортодонтів віддають перевагу керамічним брекетів.

Керамічні брекети – естетика підтверджена часом

Виправлення прикусу, досить тривалий процес. Але завдяки новітнім технологіям носіння брекетів можна зробити непомітним для оточуючих. До такого виду відносяться керамічні брекети. Вони відносяться до естетичного або до «малопомітного» виду. Завдяки чудовому зовнішньому вигляду, високої міцності, все більше пацієнтів, лікарів ортодонтів віддають перевагу поставити саме керамічні брекети.

Переваги керамічних брекетів

  1. Керамічні брекети міцно кріпляться на зубах і не дратують ясна. Такий вид брекетів ідеально підходить для людей з різними відтінками зубної емалі. Це пов’язано з тим, що матеріал здатний самостійно приймати необхідну забарвлення.
  2. Керамічні брекети не фарбується і не мають властивості окислюватися. Завдяки цим якостям, людина може приймати будь-яку їжу і напої, при цьому не турбується про наслідки.
  3. Носіння керамічних брекетів доставляє більше задоволення, ніж металевих.

Основа, з яких складаються керамічні брекет-системи – кристали з додаванням металів. Даний тип брекетів ділиться на 2 класи:

  • монокристалічні;
  • полікристалічні.

керамічні брекетиДо складу монокристалічних брекет-системи входять монокристали, які мають високий ступінь матовості і прозорості. У полікристалічних брекетах, присутні полікрісталли. Вони схожі за структурою і кольором з емаллю зубів.

Вартість керамічних брекетів, відносно не висока. Вони доступні для більшості пацієнтів. Більш того, цей вид стане відмінним аналогом для металевих брекет-систем. Але при цьому, їх носіння займає трохи більше часу, ніж інших видів.

Рішення поставити керамічні брекети визначається рядом параметрів, які залежать від виробника та обраної моделі. Визначитися з правильним вибір допоможуть кваліфіковані лікарі стоматологічної клініки «Надія» після проведення діагностики та отримання повної клінічної картини.

Індивідуальний підхід, максимально комфортне носіння брекетів і допомогу в їх виборі – все це, беруть на себе стоматологи-ортодонти стоматологічної клініки «Надія».

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению