Гігієна і профілактика

огляд зубів

Ультразвукова чистка зубів проводиться для підтримки здоров'я ясен, збереження краси посмішки. Досвідчені дантисти рекомендують проводити дану процедуру хоча б один раз на рік. Завдяки сучасному обладнанню зубний камінь видаляється навіть в самих важкодоступних місцях. При цьому пацієнт не відчуває жодних больових відчуттів. Чищення зубів в Харкові може бути проведена в стоматологічному кабінеті за вигідною ціною. Для запису на процедуру достатньо зателефонувати за вказаним номером. Вартість ультразвукового чищення зубів цілком прийнятна для всіх пацієнтів.

Переваги чистки Air Flow

Професійне чищення зубів в Харкові користується високою популярністю. Процедура затребувана серед клієнтів завдяки:

  • безпеки;
  • відсутності дискомфортних відчуттів;
  • доступності: ціна ультразвукової чистки зубів дозволяє проводити процедуру регулярно.

Ультразвукова чистка зубів і Air Flow володіє не тільки очищувальним, а й відбілюючим ефектом. За рахунок видалення пігментації, нальоту вертається натуральний відтінок емалі. У більшості випадків після виконання процедури зуби виглядають світліше на один тон. В процесі чищення дантист направляє сопло апарату лише на тверді тканини, які не відрізняються чутливістю. Air Flow проводиться не тільки для профілактики, але і також перед відбілюванням і протезуванням.

Ультразвукова чистка Air Flow – особливості

Ультразвукова чистка зубів Air Flow – це одна з найбільш популярних гігієнічних процедур. Наявність пігментованого м'якого нальоту – основне показання до її проведення. Чищення зубів ультразвуком відрізняється тим, що зубна емаль в процесі обробки не пошкоджується. Вся справа в тому, що цей спосіб не передбачає механічного впливу на зуби, ясна. Незважаючи на численні плюси, ціна чистки зубів в Харкові робить процедуру доступною.

Ультразвукова чистка Air Flow проводиться швидко і якісно. В ході процедури на поверхню зубів пацієнта подається дрібнодисперсна суміш повітря, води і харчової соди під високим тиском. Ультразвукова чистка зубів в Харкові даного виду надає м'який поліруючий ефект. Використовуючи цей метод, можна очистити не тільки передню поверхню зубів, а також міжзубні проміжки. Чищення зубів ультразвуком може здійснюватися навіть в тому випадку, якщо в ротовій порожнині пацієнта присутні люмініри, вініри, коронки.

Рекомендації пацієнтам

Протягом тижня після чищення рекомендується відмовитися від вживання кави, напоїв з барвниками, куріння. Гігієна ротової порожнини повинна проводитися з використанням зубної нитки. Прийом їжі бажано завершувати яблуком або іншими фруктами, овочами. Дана процедура протипоказана дітям до 2 років, пацієнтам, що страждають від аритмії, важкими формами хронічних захворювань.

Після виконання професійного чищення зуби виглядають більш красивими і здоровим. Дізнатися ціну чистки зубів в Харкові можна у представника стоматологічного кабінету. Процедура здійснюється з використанням кращих матеріалів, що дозволяє досягти відмінного ефекту навіть в складних випадках.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению