Гігієна і профілактика

Кава, сигарети, нерегулярність гігієнічних процедур є причинами того, що зуби темніють, покриваються нальотом. А все це призводить до карієсу, неприємного запаху з рота, пародонтозу. В цьому випадку слід скористатися гігієнічної чищенням зубів.

Стан і зовнішній вигляд зубів – елемент краси і здоров’я людини. Кава, сигарети, нерегулярність гігієнічних процедур є причинами того, що зуби темніють, покриваються нальотом. А все це призводить до карієсу, неприємного запаху з рота, пародонтозу.

В цьому випадку слід скористатися гігієнічної чищенням зубів ультразвуком в Харкові.

Професійне чищення зубів в Харкові може здійснюватися за допомогою ультразвукового скелеру. Даний метод характеризується тим, що при впливі ультразвуку відбувається видалення зубного каменю. У підсумку все крихти нальоту видаляються, а тканини зуба в процесі чистки охолоджуються струменем води.

Не рекомендується використовувати даний метод дітям молодше 2 років, людям з важкими формами хронічних захворювань, страждають аритмією.

Метод Air Flow

Метод чищення зубів air flow характеризується тим, що зубний наліт відокремлюють дрібні частинки повітряно-водно-порошкової суміші. Вони оказивют при цьому механічна дія. Після цієї процедури збільшується обсяг розкритих світлових променів, що робить сприйняття зубів більш яскравим.

Гігієнічна чистка зубів за допомогою апарату Air flow – безболісна процедура. Вона швидко справляється з видаленням зубного каменю. Ціна чистки зубів даною процедурою невисока, що обумовлює її широке застосування.

Професійна ультразвукова чистка зубів (Харків) дозволяє повністю видалити зубний камінь, знищити бактерії, поліпшити стан ясен.

Фахівці рекомендують здійснювати гігієнічну чистку зубів хоча б 1-2 рази на рік.

Дивіться також: дитяча стоматологія в Харкові, вініри в Харкові, відбілювання зубів в Харкові, пломбування зубів в Харкові, реставрація зубів в Харкові, протезування зубів в Харкові.