Елайнери

Багато людей вдаються до допомоги стоматолога не тільки в тому випадку, коли треба видалити зуб або лікувати, але і в тому випадку, коли їх не влаштовує естетичний вигляд зубів. Чим тільки не користуються пацієнти, щоб повернути собі рівну білу посмішку. Але кожен спосіб має як переваги, так і недоліки. І люди прагнуть знайти найбільш підходящий спосіб лікування. Особливо ретельно до вибору усувають дефекти апаратів відносяться ті, хто хоче, щоб під час лікування зуби виглядали естетично.

Елайнери допомагають зробити зуби рівними і красивими

Багато людей вдаються до допомоги стоматолога не тільки в тому випадку, коли треба видалити зуб або лікувати, але і в тому випадку, коли їх не влаштовує естетичний вигляд зубів. Чим тільки не користуються пацієнти, щоб повернути собі рівну білу посмішку. Але кожен спосіб має як переваги, так і недоліки. І люди прагнуть знайти найбільш підходящий спосіб лікування. Особливо ретельно до вибору усувають дефекти апаратів відносяться ті, хто хоче, щоб під час лікування зуби виглядали естетично.

Спосіб лікування зубів для естетів

елайнериВ такому випадку вам потрібно звернутися в нашу клініку, про яку описано докладніше на нашому сайті. Тому що вони допоможуть у вирішення проблеми з порушеннями зубів. Для цього вам запропонують елайнери. По-іншому їх називають ще каппами ортодонтическими і позіционерамі. Вони прозорі, тому практично невидимі на зубах. Якщо дефекти зубів середньої тяжкості, то усунути їх за допомогою елайнерів можна за кілька місяців. Витрачаючи меншу суму грошей, ніж було потрібно при установці брекетів, пацієнт отримує такий же хороший результат. Виготовляються елайнери на замовлення під кожного пацієнта індивідуально. Їх кількість може досягати 30 штук. А кожен з них треба носити місяць. Адже за місяць зуби вже змінюють положення і пружність апарату треба коригувати. Бажано відповідально ставитися до нього, оскільки втрата одного елейзера може спричинити собою збій у всій системі лікування. Ні в якому разі не можна носити пошкоджені елайнери. Але якщо ви дотримуєтеся всіх рекомендацій лікаря, то успішне лікування гарантовано.

Ціна апарату залежить від складності самого лікування. Чим більше криві зуби, тим довше буде тягнутися лікування (від кілька місяців до двох років) і дорожче коштувати. Але якщо ваша діяльність пов’язана з постійним спілкуванням, то звичайно елайнери будуть оптимальним способом вирівняти зуби і не привертати до себе зайвої уваги. І наявність у роті капи не зашкодить вашій мові та дикції.

Елайнери для дорослих і дітей

Якщо розібратися в причинах популярності елайнерів, то це, перш за все їх естетичність і комфортність. І не тільки в невидимості, але і в галузі виробництва. Вони зроблені з точністю і детальністю відповідно зліпком зубів. Виготовляючи елайнери, лікар враховує моменти пружності апарату і силу його впливу на певні зуби. Після установки процес звикання займає максимум кілька днів. Яке ж вплив елайнерів на зуби? Вони стабільно натискають на певні зуби тим самим викликають розсмоктування кісткової тканини в напрямку росту зубів і утворюють кісткову тканину в іншому напрямок.

Той період, протягом якого ви будете носити елайнери, не викличе ніякого дискомфорту. Вони не деформуються і не фарбуються. Особливий плюс – цілісна конструкція, яка без праці віддаляється і надівається. Це потрібно, для того щоб не тільки почистити зуби, але і сам апарат. Головне, щоб його не ошпарити окропом, а тільки кип’яченою водою. А ось зроблені для дітей елайзери з термопластика вже піддаються контакту з гарячою водою, а потрібну форму набувають безпосередньо в роті.

Це простий і ефективний метод лікування. Не треба мучитися з брекетами, шукати дорогі препарати, які не гарантують успішне лікування. Простіше звернутися в клініку і випробувати на собі вже відомий спосіб лікування і вирівнювання зубів. Крім усього вище сказаного апарат є ще гіпоалергенним так, що підійде для використання навіть сильно чутливими людьми. Це найбільш інноваційний спосіб безболісно і швидко повернути свою сяючу посмішку.

Популярність елайнерів

Елайнери з моменту появи в стоматологічній практиці нарощують популярність. Це можна пояснити комфортністю носіння подібної конструкції, її естетичністю в порівнянні з рядом виробів зі схожими функціями (особливо класичними металевими брекетами). Однак і вони не є панацеєю від абсолютно будь-яких проблем за частиною ортодонтії. Коли є сенс звертатися до цієї методики?

Красиві елайнери: ціна використання – переваги і протипоказання

Один з тих моментів, які залучають мають проблеми з прикусом людей в цих своєрідних пластичних чохлах на зуби – то, що елайнери вартість мають порівняно невисоку. Це стає ясно, якщо хоча б мигцем поглянути на цінник на установку окремих різновидів брекетів: різниця тут мінімум 3-5-кратна, а то і більше за. Все ж популярність елайнерів вимірюється не тільки тим, яка на елайнери ціна.

Така конструкція надзвичайно зручна в носінні:

 • не вимагає надто складного догляду і придбання додаткових пристосувань для його виконання;
 • не травмує м’які тканини ротової порожнини;
 • не впливає на дикцію;
 • немає необхідності в критичному зміні харчових звичок або табу на окремі види їжі;
 • здійснення гігієнічних процедур з зубами звичним способом, без додаткових пристосувань.

Переваги елайнерів не обмежуються перерахованим. Але наявність такого значного списку позитивних моментів не означає, ніби ця конструкція підійде всім. У ряді випадків її використання протипоказано. До таких належать:

 • гострий пародонтоз;
 • наявність зубних каменів;
 • серйозні щелепні аномалії;
 • важкі неврологічні або соматичні недуги;
 • виявлення зубів, що не прорізалися (хоча б одного).

Брекети або елайнери: чому віддати перевагу?

Чимало пацієнтів, які шукають оптимальне для себе рішення для усунення дефектів прикусу, схиляється в бік елайнерів через їх зручності і естетичності. Однак навіть при відсутності перелічених раніше протипоказань не факт, що чаша терезів схилиться в бік кап. Не можна забувати, що вони будуть недостатньо ефективними при ряді проблем:

 • виражена деформація щелеп;
 • сильний розворот зубів;
 • так званий «відкритий» прикус;
 • помітне випинання окремих елементів зубного ряду і т.п.

Остаточний вибір на користь тих чи інших коригувальних конструкцій слід віддати на відкуп досвідченому ортодонта. Кваліфіковані фахівці з «Надії» будуть при визначенні тактики усунення проблем враховувати особливості здоров’я пацієнта, його анамнез. У ряді випадків будуть застосовуватися комбіновані методи – наприклад, спершу брекети, а після них елайнери, вартість установки яких буде залежати від ступеня складності лікування.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению