Дитяча стоматологія Харків

дитина

Пройшли ті часи, коли видалення або лікування зубів у дитини було настільки болючим, що похід до дитячого стоматолога сприймався тортурами. Батькам хочеться, щоб малюк не боявся докторів, довіряв їм, спокійно сідав в крісло і з посмішкою залишав кабінет.

У дитячій стоматології «Надія» в Харкові не лікують зуби з примусовим утриманням дитини. Наша мета – виявити проблему на самому ранньому етапі її розвитку, провести правильне лікування, не приносячи пацієнту психологічної травми.

Навіщо потрібно піклуватися про молочні зуби

Після руйнування молочний зуб втрачає функцію пережовування їжі. У ньому з'являється вогнище інфекції, що призводить до болю. Без належного лікування пошкоджений молочний зуб негативно позначиться на формуванні постійних зубів. Проводити санацію ротової порожнини малюкові просто необхідно!

Дитячі стоматологи «Надія» в Харкові володіють спеціальними навичками психологічної підтримки та адаптації маленьких пацієнтів, у яких вже є негативний досвід спілкування з лікарями в минулому. Дієві методики спрямовані на купірування страху, розуміння дитиною, коли буде боляче під час маніпуляції, а коли – ні.

Перелік послуг в Харкові від дитячої стоматології «Надія»

У стінах нашої клініки ми пропонуємо весь спектр послуг на дитячу стоматологію за доступними цінами:

  1. Профілактичні заходи, пов'язані з герметизацією фісур, покриттям емалі фторлаком, чищенням і сріблення зубів.
  2. Послуги хірурга, коли в дитячій стоматології проводяться операції з видалення постійних і молочних зубів, пластику вуздечок, розтин абсцесів.
  3. Терапевтичні послуги, спрямовані на лікування карієсу, пульпіту або періодонтиту, реставрацію пошкоджених зубів.
  4. Ортодонтія. У дитячій стоматології в Харкові «Надія» успішно справляються з проблемами неправильного прикусу, нерівними зубами і іншими вадами.

Відвідувати лікаря потрібно 3-4 рази в рік. При наявності хронічних захворювань, відхилень, виявлених терапевтом, регулярність відвідування доктора може варіюватися.

Технічне і інтер'єрне оснащення клініки

Наша дитяча стоматологія в Харкові має сучасне європейське обладнання для лікування ротової порожнини у дітей. Лікарі використовують сучасні підходи в лікуванні, перетворюючи спілкування з дитиною в захоплюючу гру. В кінці маленькі пацієнти отримують приємний приз. Ми допомагаємо не просто вилікувати зуби вашій дитині, а зробити відвідування стоматологічного кабінету звичною для нього справою. Як, наприклад, відвідування спортивної секції або похід до перукаря.

Легкі седативні препарати, доброзичливий персонал, особливий інтер'єр, улюблені мультфільми та затишна атмосфера – наші пацієнти не бояться лікарів-стоматологів. Батьки, які чекають своїх чад в дитячій стоматології, можуть з максимальною користю провести час – скористатися WiFi або погортати журнали.

Запишіться до нас на попередню консультацію, огляд, щоб дізнатися про всі варіанти лікування і цінах на дитячу стоматологію в Харкові. Ми даємо гарантію на весь спектр проведених послуг. Поставлені нами пломби прослужать до моменту зміни зубів, головне, вчасно приходьте на профілактичні огляди.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению