Дитяча стоматологія

Пройшли ті часи, коли видалення або лікування зубів у дитини було настільки болючим, що похід до дитячого стоматолога сприймався тортурами. Батькам хочеться, щоб малюк не боявся докторів, довіряв їм, спокійно сідав в крісло і з посмішкою залишав кабінет.

У дитячій стоматології «Надія» в Харкові не лікують зуби з примусовим утриманням дитини. Наша мета – виявити проблему на самому ранньому етапі її розвитку, провести правильне лікування, не приносячи пацієнту психологічної травми.

Навіщо потрібно піклуватися про молочні зуби

Після руйнування молочний зуб втрачає функцію пережовування їжі. У ньому з'являється вогнище інфекції, що призводить до болю. Без належного лікування пошкоджений молочний зуб негативно позначиться на формуванні постійних зубів. Проводити санацію ротової порожнини малюкові просто необхідно!

Дитячі стоматологи «Надія» в Харкові володіють спеціальними навичками психологічної підтримки та адаптації маленьких пацієнтів, у яких вже є негативний досвід спілкування з лікарями в минулому. Дієві методики спрямовані на купірування страху, розуміння дитиною, коли буде боляче під час маніпуляції, а коли – ні.

Перелік послуг в Харкові від дитячої стоматології «Надія»

У стінах нашої клініки ми пропонуємо весь спектр послуг на дитячу стоматологію за доступними цінами:

  1. Профілактичні заходи, пов'язані з герметизацією фісур, покриттям емалі фторлаком, чищенням і сріблення зубів.
  2. Послуги хірурга, коли в дитячій стоматології проводяться операції з видалення постійних і молочних зубів, пластику вуздечок, розтин абсцесів.
  3. Терапевтичні послуги, спрямовані на лікування карієсу, пульпіту або періодонтиту, реставрацію пошкоджених зубів.
  4. Ортодонтія. У дитячій стоматології в Харкові «Надія» успішно справляються з проблемами неправильного прикусу, нерівними зубами і іншими вадами.

Відвідувати лікаря потрібно 3-4 рази в рік. При наявності хронічних захворювань, відхилень, виявлених терапевтом, регулярність відвідування доктора може варіюватися.

Технічне і інтер'єрне оснащення клініки

Наша дитяча стоматологія в Харкові має сучасне європейське обладнання для лікування ротової порожнини у дітей. Лікарі використовують сучасні підходи в лікуванні, перетворюючи спілкування з дитиною в захоплюючу гру. В кінці маленькі пацієнти отримують приємний приз. Ми допомагаємо не просто вилікувати зуби вашій дитині, а зробити відвідування стоматологічного кабінету звичною для нього справою. Як, наприклад, відвідування спортивної секції або похід до перукаря.

Легкі седативні препарати, доброзичливий персонал, особливий інтер'єр, улюблені мультфільми та затишна атмосфера – наші пацієнти не бояться лікарів-стоматологів. Батьки, які чекають своїх чад в дитячій стоматології, можуть з максимальною користю провести час – скористатися WiFi або погортати журнали.

Запишіться до нас на попередню консультацію, огляд, щоб дізнатися про всі варіанти лікування і цінах на дитячу стоматологію в Харкові. Ми даємо гарантію на весь спектр проведених послуг. Поставлені нами пломби прослужать до моменту зміни зубів, головне, вчасно приходьте на профілактичні огляди.