Дитяча стоматологія

 

Дитячий стоматолог – турбота про зубки малюка

Дитячий стоматолог враховує особливості організму дитини в проявах патології зубощелепної сфери. Як відомо, стоматологічні захворювання у малюків протікають абсолютно інакше, ніж у дорослих. При цьому, дитячий лікар-стоматолог враховує тісний взаємозв’язок із загальними захворюваннями, процесами розвитку і росту дитини. В даному аспекті дитяча стоматологія нерозривно пов’язана з педіатрією.

Коли варто починати профілактику зубних захворювань у малюків – поради дитячого стоматолога

Важливо відзначити, що профілактика захворювань зубів у малюків повинна починатися ще в період внутрішньоутробного розвитку. У період вагітності при змінах в організмі майбутньої матусі можливі деякі порушення будови, або форми органів у плода.

В тому числі, це стосується і порушень процесу закладки зубів і їх мінералізації в дитячому віці. У разі будь-яких порушень емаль тимчасових і постійних зубів малюка буде формуватися неповноцінно, в зв’язку з чим буде швидко піддаватися карієсу. Саме з цієї причини профілактику карієсу настійно рекомендується починати ще в період вагітності шляхом раціонального і збалансованого харчування матері.

Крім карієсу, у дітей поширені також захворювання пародонту, які розвиваються під впливом різних зовнішніх і внутрішніх факторів. До основних причин виникнення таких захворювань відносять аномалії зубів, порушення прикусу, ендокринні порушення і дитячі хвороби. У своєчасному виявленні цих порушень одну з головних ролей займає дитячий лікар-педіатр.

Будь-яку хворобу набагато приємніше і дешевше запобігти, ніж лікувати. Чи потрібно щось ще говорити про користь профілактичних оглядів у дитячого стоматолога і ортодонта в Харкові?

Дивіться також: чистка зубів в Харкові, вініри в Харкові, відбілювання зубів в Харкові, пломбування зубів в Харкові, реставрація зубів в Харкові, протезування зубів в Харкові.