Безметалева кераміка

Кераміка, яка не містить метал для протезування зубів. Спресовані коронки з кераміки Е-макс і коронки без металу з цирконію в Харкові.

Безметалова кераміка для зубних коронок. Пресовані керамічні коронки E-max і безметалеві коронки з цирконію

безметалева керамікаКераміка, яка не містить в собі металу (що складається з цирконію та алюмінію) або безметалловая кераміка – є однією з найбільш передових технологій протезування зубів, а також даний вид протезування користується величезним попитом. Особливість даної коронки в тому, що вона проводиться із спеціального керамічного матеріалу, який має величезну міцність і відмінно протистоїть механічним пошкодженням. Не виключений невеликий відсоток додавання металу. Одним з головних достоїнств такої коронки можна назвати її зовнішній вигляд за підсумком.

З розвитком інноваційних технологій в стоматології плюс до всього ще клініки, яка займається даним видом протезування (всю інформацію можна знайти на нашому сайті) намагаються також слідувати новим тенденціям. Саме завдяки цьому сьогодні є можливість встановлювати коронки з кераміки, позбавлені металевих сплавів. Основою такої коронки, як говорилося вище, є хімічна сполука цирконію і алюмінію.

Дані речовини широко використовуються в стоматології через своїх якостей. Вони добре протистоять механічним пошкодженням, міцні, прозорі, не шкодять здоров’ю і красиво виглядають. Остов, який виробляється із з’єднання цирконію або алюмінію по своїй надійності і міцності не поступається аналогічним металевим коронкам, а завдяки своєму природному кольору практично не відрізняється від справжніх зубів.

Послідовність робіт при виготовленні і встановленні коронок з цирконію:

  • комп’ютерне сканування і обробка лазером тієї області, на яку буде встановлюватися коронка;
  • створення моделі майбутнього остова коронки за допомогою спеціальних програм;
  • передача даних на спеціальний цифровий фрезерний верстат, який робить остов майбутньої коронки з цілісного шматка цирконію;
  • для міцності виточену коронку піддають термічній обробці при високих температурах;

Після завершення даних робіт технік-дантист шар за шаром завдає керамічне покриття на остов майбутньої коронки.

безметалева кераміка 1Основні переваги безметалевої коронки з кераміки:

  1. не змінює колір і не забарвлюється;
  2. відмінне прилягання по краях, що досягається за рахунок комп’ютерного моделювання;
  3. не дратує ясна, через те, що матеріали, з яких вона виготовляється, відмінно поєднуються з порожниною рота біологічно;
  4. відсутній металевий каркас, через це коронка повністю схожа на натуральний зуб;
  5. низька питома вага, внаслідок чого зменшується навантаження на самі зуби.

В інтернеті Ви легко можете знайти більш детальну інформацію про цей вид коронок, також подивитися фотографії, оцінити її зовнішній вигляд і переваги. Побачити, як виглядає сама модель коронки на гіпсі або вже готовий результат. Також Ви легко можете уточнити інформацію про протезування, ціну та інше у наших консультантів. Орієнтовна вартість такої безметалевої кераміки в Харкові дві-дві з половиною тисячі гривень.

Якщо Вас цікавить даний вид безметалевих керамічних коронок зі сплавів цирконію або алюмінію, то ласкаво просимо в нашу стоматологічну клініку Надія. Дивіться, вибирайте кращих, тому що довірити таку установку можна тільки професіоналам з досвідом. Повірте, качетсва і ціна на металеву кераміку перевершить всі Ваші очікування. З нею Ви легко забудете про пожовклих зубах, побляклих і стертих булатних або металевих коронках. Міцність цирконієвої або алюмінієвої коронки не викличе у Вас сумнівів. Ваша посмішка буде природною і привабливою.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению