Антикарієсна терапія

Простіше уникнути виникнення карієсу, ніж потім його лікувати, і усувати негативні наслідки його появи. Регулярне дотримання правил гігієни порожнини рота ще не гарантують абсолютного здоров’я зубам.

Профілактика карієсу зубів у клініці Надія в Харкові

антікаріесна терапіяПростіше уникнути виникнення карієсу, ніж потім його лікувати, і усувати негативні наслідки його появи. Регулярне дотримання правил гігієни порожнини рота ще не гарантують абсолютного здоров’я зубам. У клініці Надія знають про це. Тому у нас є програма профілактики карієсу і можливість усунути цю проблему на початкових стадіях появи – антікаріесна терапія. Всі процедури спрямовані на очищення поверхні зуба, усунення розвитку мікробів і бактерій на поверхні, а також зміцнення захисних функцій зубної емалі.

Для цього нашими фахівцями використовуються інноваційні методи – лазерна терапія, і процедура Icon. При обробці поверхні зуба лазером, видаляється зубний наліт, камінь, біо-плівка. Під дією апарату Icon на зубі з’являється захисний шар, збагачений корисними мікроелементами. Пори в структурі піддаються мікро пломбуванню. Це забезпечує зуб надалі до стійкості. Полімерна лампа міцно фіксує препарати на поверхні. Ця процедура безболісна, безпечна, швидка та ефективна. Що дозволяє проводити якісну профілактику розвитку карієсу як у дорослих, так і у дітей.

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению