Про клініку

Стоматологія Надія

Крім того, що безперервний потік життя задає свій шалений темп, через що так часто в круговороті з роботи і вдома з безліччю проблеми ми абсолютно не знаходимо часу на себе і на те, щоб подбати про власне здоров’я, тому будь-якому діловій людині хотілося б знайти стоматологічний кабінет в Харкові зі зручним транспортним розташуванням і графіком роботи.

Затишна стоматологія в Харкові, що надає широкий спектр послуг з художньої реставрації, протезування зубів, відбілювання, лікування, з радістю відчинить свої двері для будь-якого, навіть самого маленького клієнта.

Можливість онлайн запису

Для ще більшого комфорту своїх клієнтів стоматологічна клініка в Харкові «Надія» надає послугу онлайн записи на прийом. Необхідно вказати повне ім’я, номер мобільного телефону, після написати бажану дату, час візиту до лікаря. Це не займе багато часу, тому добре підходить для зайнятих людей.

Наше обладнання

Стоматологічна клініка “Надія” обладнана сучасним лікувальним і діагностичним обладнанням:
стоматологічними установками “Galit” (Італія) з вбудованими ультразвуковими скелер “Mectron” (Італія), світильниками “Faro” (Італія), ендомотором і апекс-локатором “Geosoft”, фотополімерними лампами “Degulux” (Німеччина).
втоклавом “Melag” (Німеччина), сухожарові стерилізатором “Tau-steril” (Італія), ультрафіолетовими боксами “Ultraviol” (Італія), бактерицидними рециркулятора “Violet”;
дентальним рентгенапаратом “Xgenus” (Італія); системами кондиціонування, припливно-витяжної вентиляції і водопідготовки.

Наші спеціалісти

Оставить комментарий

Ваш Email не будет виден другим пользователям. Поля, отмеченные (*) обязательны к заполнению