Сертифікати наших спеціалістів

Подивитися всіх спеціалістів

Відгуки наших клієнтів

Стоматологічна клініка в Харкові

Стоматологічний кабінет Надія (Харків), розташований на Салтівці за адресою вул. Гвардійців-Широнінців 60 (ст. м. «Героїв праці»).

Ніщо так не характеризує людину, як його посмішка. Стан якої залежить насамперед від здоров’я зубів, та й, погодьтеся, важко посміхатися, коли у тебе болить зуб або кровоточать ясна.

Крім того, безперервний потік життя задає свій шалений темп, через що так часто в круговороті з роботи додому, з безліччю проблем, ми абсолютно не знаходимо часу на себе і на те, щоб подбати про власне здоров’я, тому будь-якій діловій людині хотілося б знайти стоматологічний кабінет в Харкові зі зручним транспортним розташуванням і графіком роботи.

Рішенням всіх вищеперелічених проблем стає стоматологія в Харкові «Надія». Це сучасний кабінет в нашій стоматологічній клініці, що не наводить жах на дітей страшними медичними приладами та не кусається ціною для дорослих, завоює симпатію всіх членів сім’ї.

Затишна стоматологія в Харкові, що надає широкий спектр послуг з художньої реставрації, протезування зубів, відбілювання, лікування, з радістю відчинить свої двері для будь-якого, навіть самого маленького клієнта.

Для ще більшого комфорту своїх клієнтів стоматологічна клініка в Харкові «Надія» надає послугу онлайн запису на прийом. Необхідно вказати повне ім’я, номер мобільного телефону, після чого, написати бажану дату, час візиту до лікаря. Це не займе багато часу, тому добре підходить для зайнятих людей.

Зв’язатися з клінікою можна і просто по телефону, щоб проконсультуватися з усіх питань.

Послуги нашої стоматології в Харкові

Велика кількість послуг надає стоматологічний кабінет Харків, пов’язаних не тільки з лікуванням, а й з поліпшенням їх зовнішнього вигляду, серед яких:

  • Художня реставрація;
  • Протезування зубів;
  • Виправлення прикусу за допомогою брекет системи;
  • Терапевтична стоматологія;
  • Відбілювання зубів;
  • Гігієна і профілактика.

Що необхідно знати перед відвідуванням стоматології в Харкові

Перед першим відвідуванням, стоматології в Харкові рекомендується заповнити анкету, де потрібно вказати хвороби, які були вами перенесені. А також, чи є у вас алергічна реакція на лікарські препарати. Ці заходи необхідні для перестраховки безпеки клієнтів.

Висококваліфіковані фахівці працюють в стоматології Харкова «Надія». Команда лікарів виконує свою роботу на високому рівні, завдяки досвіду і використанню новітнього обладнання в області стоматології. Кожні п’ять років працівники проходять курси підвищення кваліфікації. Цей факт підтверджує наявність безлічі різних сертифікатів у стоматологів.

Прейскурант з низькими цінами на всі види лікування та протезування укупі з сучасним обладнанням і високо кваліфікованим персоналом стане гарантом ваших здорових і міцних зубів.

Для зручності відвідувачів є безкоштовний Wi-Fi.